Studenci powinni studiować, ale potrzebują też gotówki. Nie tylko opłacają oni czesne, ale też płacą za mieszkanie, jedzenie i inne rozrywki. Ewentualnie jakiś procent, bo rodzice im pomagają. Czasami jednak trzeba się poświęcić i znaleźć pracę. Zobaczmy jakie są najdziwniejsze prace jakie mieli studenci.

Tester domów publicznych to praca dla prawdziwych miłośników kobiet. Po osiągnięciu dojrzałości możesz zostać testerem w tej branży. W jednym z domów publicznych umieszczono ogłoszenie w którym szukają Pana do sprawdzenia jakości usług. Płaca była całkiem dobra, tak więc można było połączyć przyjemne z pożytecznym.

W tej pracy Twoim zadaniem jest chodzenie po sklepach i kupowanie piwa. Ciekawe prawda? Jednym z zadań jest sprawdzanie czy sprzedający rząda od Ciebie dowodu. Po teście musisz napisać szczegółowy raport. Dostajesz za to pieniądze, a piwo sobie zatrzymujesz.

Fabryki zatrudniają osoby, które zajmują się sprawdzaniem chrupkości produkowanych chipsów. Tester pracuje przy taśmie przesuwającej chipsy, które jadą do pakowalni. Jak chipsy są niesmaczne to produkcja zostaje wstrzymana.

Obserwatorzy robaków to kolejna możliwość na dodatkowy zarobek. Na uniwersytetatch w Stanach Zjednoczonych odbywają się projekty które wymagają pomocy studnetów do obserwacji robaków. Temat projektów to bioróżnorodność i życie pod ziemią.

W kolejnej pracy masz za zadanie straszyć. Na polu są ptaki, a Ty masz być profesjonalnym strachem na wróble. Problem ze standartowymi strachami na wróble jest taki, że się nie ruszają. W tej pracy masz chodzić po polu i machać rękami tak by odstraszać ptaki. Plusem tej pracy jest to, że nie musisz nosić tych przestarzałych ciuchów znanych z filmów.

Ochroniarz egzotycznej wyspy. Warto pracować dla bogatych ludzi. Nie w markecie, ale na egzotycznej wyspie. Palmy, słońce, plaża i Ty. Dbasz by na wyspie nic złego się nie działo, a po pracy możesz pływać, nurkować, czy prowadzić internetowy biznes. Żyć, nie umierać.

Co jakiś czas poszukiwane są osoby, które by były chętne pracować jako testerzy prezerwatyw. Mają oni za zadanie pomagać ulepszać firmowe produkty. Znowu łączymy przyjemne z pożytecznym.

Co powiecie na liczenie kości? Jest to praca dla ludzi o mocnych nerwach. W tej pracy Twoim zadaniem jest oglądanie poszarpanych i rozerwanych ciał i okaleczonych koniczyn. Nie tylko liczysz te kości ale też czyścisz je z krwi i mięsa. Następnie przygotowywujesz je do transportu do szpitali i uniwersytetów.

W kasynie Silverton Casino Lodge w Las Vegas pracują kobiety, które przebrane są za syreny. Parę dziewczyny ubranych w nietypowe stroje zabawia gości kasyna. Dziewczyny pływają w gigantycznym akwarium, w którym mieści się 440 tys. litrów wody.

Kolejną pracą wartą uwagi jest bycie modelem. Ale nie byle jakim. Chodzi o nagiego modela. Bądź modelkę. Na zajęciach studenci sztuki uczą się rysować ludzkie ciało dzięki czemu kształtują swoje umiejętności. Jeśli jesteś odważny to możesz liczyć na dodatkowe pieniądze. Wystarczy się rozebrać i jako tako wyglądać.

Jeśli jesteś studentem i normalna praca nie jest w Twoim celem, może warto spóbować czegoś innego? Powodzenia!

Close Menu