Internet jest wielką przestrzenią pełną interesujących rzeczy, ale niektóre z nich nie są naprawdę interesujące tylko tak przerażające, że naprawdę nie chciałbyś ich zobaczyć. Czasami można się zagubić w ciemnej stronie internetu. Nie Googluj ich no chyba, że na serio chcesz poczuć się źle. Czego nigdy nie powinieneś Googlować? Oto 10 rzeczy.

1: Cake Farts

Cake Farts

Pierwszą z takich rzeczy jest cake farts. Google przekieruje nas do strony z nagą kobietą, która siada na torcie czekoladowym. Następnie wstaje i zaczyna pierdzieć w stronę kamery z przylepionym tortem. Zoom kamery skierowany jest na tylną dziurkę. Film powstał w 2008 roku.

2: 2 girls 1 cup

2 girls 1 cup

Nie googluj „2 girls 1 cup”! Jest to nieoficjalna nazwa zwiastuna z filmu dla dorosłych o nazwie Hungry Bitches czyli głodne dziwki. Jeden z najbardziej obrzydliwych filmów który miałem nie przyjemność oglądać. Ta historia nie jest o czekoladzie. Chociaż zależy jak na to patrzeć. W tym filmie dziewczyny dzielą się przysmakami w jednym kubku. Przekąska w tym kubku nie jest jednak słodkością tylko nieprzyjemnym płynem wyciekającym z ich odbytów.

3: 2 kids 1 sandbox

Kolejną rzeczą, której nie powinieneś Googlować jest „2 kids 1 sandbox”. Nie jest to video pokazujące jak dzieci się bawią w piaskownicy. Film przedstawia kobietę wpychającą wibrator do penisa mężczyzny. Jest sporo filmów pokazujących reakcje ludzi oglądających ten film. Wiadomo.

4: Goatse

goatse

Tylko nie Googlujcie „Goatse”. Zdjęcia nie pokazują słodkich zwierzątek tylko wielki tyłek faceta i jego środek. Rozciąga on swój odbyt na szerokość zbliżoną do szerokości jego dłoni. Na zdjęciu widoczne były także jego klejnoty rodzinne i kapucyn. Dodatkowo jest cała masa własnych interpretacji tego słynnego zdjęcia. Jest nawet Donald Trump i Oko Saurona.

5: Death Clock

Death Clock (zegar śmierci). Wszyscy wiedzą, że życie ma swój koniec i tym końcem jest śmierć, ale czy chciałbyś wiedzieć kiedy to nastąpi? Na tej stronie wpisujesz swoją datę urodzin, wagę, wzrost i kilka informacji na temat swoich przyzwyczajeń takich jak np. palenie. I voila. Dowiadujesz się kiedy umrzesz. Jeśli trafisz na tą stronę będzie Ci bardzo trudno oprzeć się żeby się nie dowiedzieć, ale jak już się dowiesz to nie będziesz mógł się tego oddowiedzieć. Wg. strony umrę w środę, 10 sierpnia, 2061, czyli zostało mi miliard czterysta dwadzieścia milionów sekund zanim wydam ostatnie tchnienie.

6: Blue Waffle

blue-waffle

Fikcyjna choroba przenoszona drogą płciową która dotyka jedynie kobiet. Powoduje poważną infekcję i barwi pochwę na niebiesko. W Google znajdziemy zdjęcia, które pokazuje jak mogłaby ona wyglądać gdyby istniała. Niektóre niebieskie gofry są naprawdę przerażające. I nie chodzi tu ani o kolor ani o jedzenie.

7: Rule 34

Rule 34

Jest z tego porno, bez wyjątków. Znajdziesz w internecie Dostojewskiego robiącego to z Pinokiem. Wykresy liniowe robiące to z Twierdzeniem Talesa. Dwa chlebki robiące to między sobą (bez masła). Całkę potrójną z logarytmu naturalnego granicy sinusa pierwiastka sześciennego po obszarze omega robiącą to z Azjatą. Nie da się policzyć, ilu osobom zniszczono dzieciństwo, ale szacuje się, że jest to liczba pięciocyfrowa.

8: Lemon party

Lemon party

Chcesz więcej? Spróbuj „Lemon party”(cytrynowa impreza). Czego można się tu spodziewać? Ludzi wyprawiających imprezę związaną z tym niezbyt słodkim owocem, ale tym razem nie chodzi tu o owoce i o nic związanego z tymi owocami, ale pokazuje 3 raczej starszych facetów zajmujących się zabawą, która z reguły kojarzy się nam z filmami, w których grają raczej młodzi aktorzy i aktorki. Nie jest to problemem dla ludzi, którzy chcą się zabawiać w ten sposób w tym wieku, ale kto chce to oglądać?

9: Fournier

Fournier

Kolejnym słowem, którego nie należy wpisywać w Google jest „Fournier”. I to nie z powodu koszykarza Evana Fourniera. Nawet on sam ostrzegł swoich followersów na Twiterze żeby nie Googlowali jego nazwiska. To był naprawdę szlachetny gest. Oczywiście sam wygooglował swoje nazwisko i zorientował się, że prowadzi to do hasła Fournier-choroba zgorzeli. Jest to choroba, która zjada ciało w rejonie genitaliów. Nic co ktokolwiek chciałby zobaczyć.

10: Jak się robi dzieci

Jak się robi dzieci

Książka dla dzieci która powstała w 1975 roku. Kiedy rodzice się kochają, tatuś wkłada w mamusię penisa i z jego penisa strzela sperma. Czasami w mamie jest malutkie jajeczko. Gdy sperma spotka jajeczko, to się z nim łączy.

Schemat z niektórymi rzeczami z tego zestawienia jest zawsze jaki sam. Jesteś ciekawy. Oglądasz te rzeczy. Wymiotujesz. Szukasz w necie urządzeń do kasowania pamięci. Resetujesz mózg. Znowu jesteś ciekawy. I dalej wiesz co się dzieje.

10 rzeczy których lepiej nie Googlować
4.9 (97.72%) 1236 głosów

Close Menu
Sprawdź też:
Kiedy kobieta zdobywa to co chce. Są takie kobiety które…