10 antygwałtowych rzeczy które powstały specjalnie dla kobiet które pragną wyjątkowej ochrony. Z dalekich krain przybywa fala ludzi która lubuje się w gwałceniu kobiet. Jednak mam dla was rozwiązanie drogie panie.

Antygwałtowa kurtka

Kurtka ta działa jak paralizator który uderza z mocą 110 woltów kiedy wykryje niechciany dotyk. Dostępne są wersje dżinsowa i akrylowa. Wystarczy użyć przycisku, a napastnika porazi prąd. Napastnik zostanie ubezwłasnowolniony a dziewczyna będzie mogła spokojnie poczekać na policję.

Wtryskiwacz

Kiedy napastnik jest zbyt blisko ofiary, wtryskiwacz wstrzykuje środek uspokajający wraz z barwnikiem używanym do tatuaży. Dzięki temu napastnik jest nieszkodliwy i oznaczony przez tatuaż. Inspiracją dla stworzenia tego urządzenia były wywiady która odbył z 5 ofiarami seksualnego napastowania. W ten sposób powstał ten pancerz wraz z wtryskiwaczem

Morderczy tampon

Wczesny prototyp morderczego tamponu został wynaleziony przez 72 letniego mężczyznęz RPA tak by zapobiec gwałtom. Tampon zawiera w sobie gilotynę która skutecznie zneutralizuje napastnika. Wg. badań twórcy tego sprzętu aż 1 milion kobiet by było skłonnych do noszenia morderczego tamponu, jednak został on wyśmiany przez media i do sprzedaży produktu nigdy nie doszło.

Antygwałtowy stanik

Stanik posiada wbudowany GPS i GSM, dzięki czemu można bez problemu zlokalizować miejsce pobytu osoby która go nosi. Stanik może razić prądem i może też zawiadomić policje kiedy dojdzie do napaści kiedy dojdzie do zbytniego nacisku na sensory umieszczone w staniku.

Anti-Rape Condom

Kondom zwany Rape-Axe czyli w wolnym tłumaczeniu gwałtowna siekiera albo siekiera na gwałt. Posiada on szczerbate zęby które wgryzą się w wrażliwe miejsce napastnika. Zęby tam mocno się przyczepiają tak, żeby je usunąć potrzebny jest lekarz. Gwałciciel już będzie na stałe naznaczony.

Antygwałtowa klamra

Antygwałtowa klamra w stylu militarnym powstała jako szkolny projekt z lekcji przedsiębiorczości. żeby odblokować pasek potrzeba 2 rąk i trzeba poprowadzić klamrę w odpowiedni sposób. Powstaje zatem opcja, że gwałciciel się zniechęci jak nie zdejmie paska. Dziewczyny które go stworzyły sprzedały 300 pasków w Szwecji po 50 dolarów każdy.

Owłosione pończochy

Kiedy pojawiły się w internecie pończochy opisywane jako super sexowne, letnie antygwały dla dziewczyn rozległa się burza. Spójrzcie tylko na modelkę która pozuje w tych pończochach. Niestety istnieje ryzyko, że napastnik jeszcze bardziej się podnieci.

Anielskie skrzydło

Coś ładnego co można włożyć do damskiej torebki albo przypiąć do paska od spodni. Wystarczy wyjąć zawleczkę aby włączyć alarm dźwiękowy o mocy 90db. Poinformuje to sporą ilość osób w okolicy. Czuj się bezpiecznie!

FemDefence Tampon

Tampon który chroni waginę i posiada ostrą końcówkę która ma spenetrować to co musi kiedy coś niechcianego znajdzie się w kobiecym miejscu rozrodczym. Tampon został tak stworzony, żeby nie mógł uszkodzić wrażliwych miejsc kobiety która go nosi. FemDefence nie jest jeszcze w sprzedaży. FemDefence to prototyp.

Pułapka

Pułapka to hardcorowe urządzenie które zostało stworzone do walki z najgorszymi napastnikami. Urządzenie posiada lasso z sensorami które pieści napastnika dwoma ostrymi zębami. Napastnik może być nawet wykastrowany.

Źródła: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

10 antygwałtowych rzeczy dla kobiet które naprawdę istnieją
4.6 (92.82%) 131 głosów

Close Menu
Sprawdź też:
Marzysz o byciu bogatym? Jeśli tak to co byś kupił?…